Autoremont

Alondra OÜ pakub kõikidele sõiduki markidele mootori ja veermiku hooldust ja remonti (sõidu, paki ja veoautod). Diagnostika ja rehvitööd (k.a. traktorid). Kokkuleppel 24h

Professionaalne autoremonditeenus aitab tehnilisi rikkeid ennetada

Loomulikult on PUKSIIRID.ee meeskond alati valmis appi tõttama, kui sõiduk teid ootamatult alt veab. Tehniliste rikete tekkimise võimalust saab aga oluliselt vähendada, kui palute oma ala professionaalil teie sõidukile aeg-ajalt pilgu peale visata.

Auto regulaarne hooldamine on tõepoolest väga vajalik, sest tehniliste probleemide õigeaegne tuvastamine aitab ära hoida suuremate probleemide tekkimise, mille kõrvaldamine võib osutuda väga kulukaks.

PUKSIIRID.ee on autoremondi oma südameasjaks võtnud juba oma tegevuse algusaastatest peale. Oleme oma töös kiired ja paindlikud ning lähtume autoremonditeenuse osutamisel kliendi vajadustest. See tähendab seda, et asendame üksnes vajaliku detaili, mitte ei paku teile oma kasumi suurendamise eesmärgil kogu sõlme väljavahetamist.

Samuti kasutame sobiliku varuosa leidmiseks oma laialdasi teadmisi selles vallas ega kiirusta mitte enam esimeses nooruses olevale sõidukile A-varuosi pakkuma. Seejuures täidame hoolduse ja autoremondi läbiviimisel sõiduki tootjatehase poolt kehtestatud nõudeid.

Teeme kõik endast oleneva, et olla valmis efektiivselt tegutsema ka lühikese etteteatamisaja puhul. Põhjaliku ülevaatuse järel informeerib meie autoremondi spetsialist teid avastatud defektidest ning pakub välja lahenduse nende kõrvaldamiseks. Loomulikult lepime teiega kokku ka tööde lõpliku maksumuse.

Broneeriga autoremondi aeg telefonil 513 8888.