Käivitusabi

Ööpäevaringne käivitusabi nii sõidu- kui veoautodele

Põhjuseid, miks auto käivituda ei taha, võib olla mitu. Lihtsaim on, et aku on tühi või liiga nõrk auto käivitamiseks. See võib olla aku vanusest, mitte hooldamisest (aku on kuiv, vedeliku tase madal vms), generaator ei lae piisavalt, mõne elektrilise agregaadi rike (neelab voolu), halvad, riknenud akujuhtmete ühendused või puudulik ühendus mootori ja auto kere vahel.

Muudel põhjustel võib olla kliendi juures käivitamine võimatu. Põhjuseks kas toite või süütesüsteemi rike. Tihti ka signalisatsiooni rike. Nendel juhtudel saame Teie auto viia lähimasse või Teie poolt soovitud remondiettevõttesse.

Ent põhjuseid võib olla veelgi. Näiteks võib aku klemmide ühendus olla nõrk ning käivitusvool ei jõua seetõttu starterini. Võib juhtuda ka nii, et linnasõidu lühikesel teekonnal ei jõua generaator akut piisavalt täis laadida ja nii jääb see „alatoitumuse“ tõttu nõrgaks.

Olgu sõiduki käivitusraskused tingitud millest iganes, alustama peaks auto käivitamisest. Siis on aega soojas telefonikõnesid teha ja probleemile kõige mõistlikum lahendus leida.

Helistage PUKSRIID.ee telefoninumbril 513 8888 ja me tuleme paneme teie auto käima. Lihtne.