Puksiirabi

Puksiirabi on sageli ainus lahendus

Sõiduki tõsisema rikke korral pole reeglina mõistlik hakata seda kohapeal kõrvaldama. Remonditööde läbiviimiseks on sageli tarvis kasutada spets tööriistasid ja seadmeid, mille kohaletoimetamine on väga keeruline. Pealegi eeldab tõsisema remondi läbiviimine mudelipõhiste varuosade olemasolu, mida ei pruugi mitte ainult meie laos, vaid terves Eestis olemas olla.

Niisugustel puhkudel pukseerime sõiduki teie poolt nimetatud töökotta. Loomulikult oleme valmis teie sõiduki ka oma autoremondi töökojas korda tegema.

Meie puksiirautod on pidevas liikumises

Ligi veerandsajandi pikkune töökogemus puksiirabi teenuse osutamisel on andnud meile väärtusliku kogemuse, millistel kellaaegadel ning ilmastikuoludes toimub kõige enam pukseerimisteenust vajavaid vahejuhtumeid.

Nii hoiame kolme puksiirautot pidevas liikumises, et teile võimalikult kiiresti appi rutata. Öösiti ja nädalavahetustel on valves üks puksiirauto ent seda vaid juhul, kui ilmastikuolud seda lubavad. Ootamatu ilmastikuolude halvenemisega (tuisk, vihmasajule järgnenud pakane jne) suureneb järsult risk liiklusõnnetusse sattuda. Niisugustel puhkudel oleme tugevdatud jõududega liiklejaid teenindamas ja anname endast kõik, et rasked liiklusolud võimalikult valutult üle elada.

Pukseerime erinevat tüüpi sõidukeid

Kui vajate puksiirabi teenust, siis saame teid aidata. Teenust tellides ei pea te mõtlema sellele, kas meil on teenuse osutamiseks vajalik varustus olemas. Ainus, mida teadma peate, on meie telefoninumber

513 8888

Vajame üksnes infot selle kohta, mida pukseerida soovite, kus teie sõiduk asub ja kuhu jõudma peab. Pukseerimiseks sobivad

● sõidukid (sõidu-, paki- ja veoautod)
● ehitustehnika ja väiketraktorid (täismassiga kuni 10 t)
● mootorrattad
● haagised
● paadid ja kaatrid (võimalus kasutada veeskamiseks ja väljatõstmiseks vajalikku tehnikat)
● täielikult või osaliselt platvormile toetuvad sõidukid
● kraavist, lumest, porist või liivast väljatõmmatud või –tõstetud sõidukid
● veokitele peale- või mahalaetavad sõidukid
● eritehnika, tõstukid, laadurid, konteinerid, soojakud jne.

Puksiirabi teenus välisriikides

Kui olete oma sõidukiga hätta sattunud välisriigis, saame ka siis teile abiks olla. Pakume sõidukite teisaldamiseks ühe- ja kahekohalisi puksiirsõidukeid, kraanaga varustatud puksiirautosid ja järelhaagiseid (1- ja 2-kohaline). Taaskord ei ole meie jaoks vahet, kas kojutoomist vajav sõiduk asub kusagil Baltikumis, Skandinaavias, kaugemal Euroopas või Venemaal – meie ülesanne on see turvaliselt teieni toimetada.