Rehviabi

Rehviabi puhul saab kohapeal rehvi täis pumbata otse puksiirautost, mis on varustatud kompressoriga ja on max.8m survevoolikud manomeetriga. Meie autod on kõik sellises varustuses. Kui rehv on saanud ikkagi nii kahjustada, et ei ole võimalik edasi sõita, siis varuratta olemasolul  vahetame katkise rehvi ära. Kui autol puudub varuratas, siis viime puksiirautoga teie auto lähimasse või teile sobivasse rehvitöökotta.

Rehvi purunemise eest pole keegi kaitstud

Isegi siis, kui vaatate enne teele asumist rehvide seisukorra tähelepanelikult üle, võib mõni löökauk või teele sattunud ese rehvi vigastadavõi selle lõhkuda. Selle eest ei ole keegi kaitstud ja täpselt nii võiks sellesse ka suhtuda.

Kui teie auto rehvile tekib vigastus, siis on oluline teada, kust abi leida. PUKSIIRID.ee masinaparki kuuluvad sõidukid on kõik varustatud kompressoriga, mille manomeeter ja 8 meetri pikkune survevoolik võimaldavad teie sõiduki rehvidesse pumbata täpselt niisuguse rõhu nagu seal olema peab.

Kui rehv on katki ja varuratas olemas, siis paneme varuratta alla ja juba saategi oma reisi jätkata. Kui rehvis on kruvi või naela torge, parandame spetsiaalseid vahendeid kasutades rehvi kohapeal. Kui seda pole kohapeal võimalik teha või varuratas puudub, siis toimetame teie sõiduki puksiirautoga lähimasse rehvitöökotta, kus probleemile kindlasti lahendus leitakse.

Rehviprobleemile lahenduse otsimist alustage aga telefoninumbrist 513 8888.

Hooajalised rehvitööd

Nagu meie laiuskraadil kombeks, tuleb vähemalt kaks korda aastas rehvide vahetusele mõelda. Kui teil oma lemmikrehvivahetus puudub või ei võimalda pikad järjekorrad hooajalpiisavalt kiiresti löögile saada, siis leiate abi PUKSRIIDI.ee töökojast. Oleme valmis monteerima ja balansseerima mis tahed diameetriga rehve alates sõiduautodest ja lõpetades veoautode ja traktorite rehvidega. Rehvivahetuse kokkuleppimiseks helistage juba tuttaval numbril 513 8888.